Apie Mus

Mūsų Istorija...

Kartą gyveno dvi geriausios draugės, vardu Raimonda ir Neringa. Jos buvo neatskiriamos, ne tik dėl gilaus ryšio, bet ir dėl vizijos padaryti teigiamą pokytį savo tautiečių gyvenimuose. Po ilgų diskusijų jos leidosi į nepaprastą kelionę, kuri visam laikui pakeis žmonių apsipirkimo būdą namų ūkiui ir šeimai skirtais produktais. O RAINE todėl, kad sudėjome savo vardo raides į vieną žodį - RAI ir NE. Štai, kodėl RAINE rašoma be Ė.

Mes pastebėjome, kad Lietuvoje trūksta galimybių įsigyti aukštos kokybės namų ūkiui ir šeimai skirtus produktus. Tikime, kad kiekvienas nusipelno turėti galimybę įsigyti geriausios kokybės prekių, kurie pagerintų kasdieninį gyvenimą ir atneštų džiaugsmo į namus. Įkvėptos šios idėjos, nusprendėme sukurti prieglobstį visiems, ieškantiems aukščiausios kokybės prekių už prieinamą kainą.

Taip gimė RAINE parduotuvė, tenkinanti net išskirtiniausius pirkėjų norus ir jau tapo kokybės, prieinamumo ir šilto aptarnavimo sinonimu. Mes nuolatos kruopščiai ieškome aukščiausios kokybės prekių, užtikrindamos, kad kiekviena prekė atitiktų aukštus standartus. Tačiau tai, kas išskiria mūsų parduotuvę iš kitų, yra mūsų neišblėstantis pasiryžimas ir rūpinimasis savo klientais. Mes nenorime tiesiog teikti bet kokių prekių, o siekiame pasiūlyti klientų aptarnavimo kokybę, kuri paliktų ilgalaikį įspūdį. Kupinos rūpestingumo ir entuziazmo, mes pasiryžome patikrinti kiekvieną prekę prieš ją padarant prieinamą jums - mūsų pirkėjams. Mes norime, kad mūsų klientai pasitikėtų, jog pirkdami gaus kiekvieną prekę, kurią išbandė ir patikrino žmonės, kuriems rūpėjo jų klientų gerovė.

Mūsų MOTO

Mes be galo džiaugiamės savo vaidmeniu kaip produktų bandymo specialistės. Nuo namų chemijos iki smulkmenėlių jūsų namams ir grožiui, mes su entuziazmu patikriname kiekvieną produktą, užtikrindamos, kad į RAINE parduotuvės virtualias lentynėles patektų tik geriausios prekės. Mūsų pačių namai tapo bandymų laboratorija, pilna juoko ir džiugesio, tyrinėjant kiekvieną prekę. Mes žinome, kad patikrindamos kiekvieną produktą, galime garantuoti kiekvienos parduodamos prekės kokybę ir patikimumą.

Tačiau mūsų pasiryžimas nesibaigia tik prekėmis. Mes suprantame ir teikiame pirmenybę aukščiausios klasės klientų aptarnavimui. Tikime, kad kiekvienas klientas nusipelno būti vertinamas ir gerbiamas ir siekiame viršyti lūkesčius kiekviename bendravimo etape. Visuomet stengiamės atsakyti į klausimus greitai, siūlyti individualias rekomendacijas ir nueiti papildomą mylią, kad išspręstume bet kokius rūpesčius. Norime užtikrinti, kad mūsų klientai jaustųsi vertinami ir branginami.

Mūsų Pažadas Pirkėjams

Štai taip, RAINE parduotuvės ir jos dinaminio dueto, istorija tęsiasi. Mūsų kelionė yra pilna aistros pokyčiams, draugystės ir gilaus noro padaryti bent mažytį skirtumą. Mes pažadame tiekti tik aukščiausios kokybės namų ūkiui ir šeimai skirtus produktus už mažesnę kainą, bandydamos kiekvieną prekę su tikru entuziazmu ir siūlydamos geriausią įmanomą klientų aptarnavimą.

Turite klausimų ar tiesiog norite pasidžiaugti savo RAINE pirkiniais? Parašykite mums!

Žodis mūsų klientams

Mieli klientai, jūs esate mūsų verslo gyvybinė jėga. Mes džiaugiamės kiekvieno kliento pasakojimais ir atsiliepimais apie tai kaip mūsų parduodamos prekės atneša šypsenas į jūsų veidus ir palengvina jūsų namų ruošos darbus visoje Lietuvoje. Kiekvienas užsakymas yra supakuojamas su meile ir dėkingumu. Mes norime, kad mūsų klientai jaustųsi kaip RAINE parduotuvės svarbi šeimos dalis, nes mums mūsų klientai - kaip šeima.

Prisijunkite prie Mūsų šioje žavingoje kelionėje ir patirkite magiją patys. Sveiki atvykę į RAINE parduotuvę, kur kokybės pažadas ir draugystės šiluma jūsų visada laukia.